Бляскавата армия на Англия от WAGs реве за своите мъже, докато Трите лъва правят равенство срещу Дания във Франкфурт - докато „приятелката“ на модела на Джуд Белингам публикува публикации от Париж
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-07-02 | 07:52:22

Съпругата на Джордан Пикфорд Меган Пикфорд се появява нервен по време на мача срещу Дания тази вечер

WAGS Дани Дайър (на снимката) и Толами Бенсън се приготвиха да аплодират гаджетата си, когато пристигнаха на стадиона в Германия в четвъртък

Приятелката на Букайо Сака Толами по време на мача на Англия срещу Дания тази вечер

Съпругата на Кайл Уокър Ани Килнър беше снимана заедно с други WAG на Англия преди мача срещу Дания днес

Дани Дайър, която се среща с Джарод Боуен, гледа нервно от трибуните играта на Англия срещу Дания

Бляскавата съпруга на Джордан Пикфорд Меган беше видяна с идеално накъдрена коса, когато слезе от треньора

Споделяйки снимка зад кулисите, приятелката на Букайо Сака Толами позира за забавна снимка, облечена в бяла тенис пола и яке Prada

Меган Дейвисън, съпругата на английския вратар Джордан Пикфорд, на трибуните по време на мача на УЕФА Евро 2024 във Франкфурт Арена

Кейт Гудланд, съпругата на английския футболист Хари Кейн пристига, за да аплодира Трите лъва във Франкфурт

Дани Дайър (вдясно), партньор на Джарод Боуен позира за снимка преди мача между Англия и Дания тази вечер

Бляскавата съпруга на Джордан Пикфорд Меган беше видяна с идеално накъдрена коса на трибуните

Съпругата на Джордан Пикфорд Меган се усмихва на трибуните по време на Мачът на Англия срещу Дания тази вечер

Толами Бенсън (вдясно), партньор на английския играч Букайо Сака, разговаря със съпругата на Джордан Пикфорд Меган

Ед Шийрън е видян да пристига във Франкфурт в четвъртък, където се присъедини към хиляди фенове на Англия на ръба на местата си и редица компании потвърдиха, че дори ще позволят на служителите си да напуснат офиса по-рано, за да могат да се приберат навреме, за да гледат началото на мача в 17:00 по BBC One.

Пъбове, барове и зони за гледане на открито бяха пълни, тъй като привържениците се възползваха максимално от лятното време с 23C (73F) високи температури и слънчева прогноза днес.

Десетки хиляди фенове се стекоха във Франкфурт в четвъртък следобед, като принцът на Уелс изостави болната си от рак съпруга Кейт, за да се върне към кралските задължения, докато той отлетя до града по-рано днес.

Поп сензацията Ед Шийрън също беше видян в тълпата, присъединявайки се към множеството фенове на Англия на ръба на местата им.

article image

Приблизително 18,5 милиона души гледаха победния старт на Англия на Евро 2024 по телевизията срещу Сърбия в неделя вечерта, когато Джуд Белингам отбеляза гол в Победа с 1-0 и мачът тази вечер се очаква да привлече подобни числа.

Обратно в ъгъла на WAGS, Дани, 27, блесна с голяма усмивка, докато отпиваше от пие на стадиона и гордо носи номера 20 на своя партньор Джарод Боуен.

Победителят от Острова на любовта и футболистът на Уест Хем Юнайтед са родители на едногодишно дете близначки Съмър и Стар, които придружиха Дани на пътуването.

Тя беше видяна да позира за снимки с майката на партньора си, публикувайки снимка в социалните медии.

Внимание привлича и очакваната среща лице в лице на съпругата на Кайл Уокър Ани Килнър и бившата му любовница Лорин Гудман, от която той има две деца.

Бляскавите съпруги и приятелки на играчите споделиха актуализации в съответните си акаунти в Instagram, докато документираха пътуването си и пожелаха на партньорите си късмет преди мача.

Дани сподели снимки от летището, след като се приземи с децата си, а по-късно качи селфи с майката на Джарод.

Споделяйки снимка зад кулисите, приятелката на Букайо Сака Толами позира за забавна снимка, облечена в бяла тенис пола и яке на Prada.

Смята се, че двойката е започнала да се среща в края на 2020 г., но запази връзката си в тайна до Световното първенство в Катар през 2022 г.

Ели Алдерсън, партньор на Оли Уоткинс от Англия, носи фланелката си с номер 19 преди началото на мача

Приятелката на Люис Дънк Аби Яксли (вляво) чака мачът на Трите лъва срещу Дания ще започне в четвъртък

Кейт Гудланд, съпругата на Хари Кейн, е видяна да седи с приятелите и семействата на играчите преди мача срещу Дания тази вечер

Дани Дайър, партньор на Джарод Боуен от Англия, гледа от трибуните днес

Бляскавите съпруги и приятелки на играчите споделиха актуализации на съответните си акаунти в Instagram, докато документираха тяхното пътуване и пожелаха на партньорите си късмет - на снимката е Дани Дайър с майката на партньора Джарод Боуен

Аби Яксли, партньорка на Луис Дънк, зае мястото си на трибуните

Приятелката на Конър Галахър, Айне Кенеди, удиви с яркочервена жилетка и къси шорти за велосипед

Партньорката на Джарод Боуен Дани Дайър (в центъра) във Франкфурт Арена преди мача днес

Принц Уилям беше заснет да пристига на стадиона преди мача в четвъртък, след като напусна Обединеното кралство по-рано днес

Капитанът на Англия Хари Кейн пристига на Франкфурт Арена днес преди мача този следобед

Гледайте видео

Зрителите на House of the Dragon напуснаха УЖАСАНИ от МНОГО ясна сексуална сцена

Джобе Белингам се вижда да пристига във Франкфурт Арена на Четвъртък следобед – след като брат му Джуд вкара победния гол в мача срещу Сърбия миналата седмица

Английски фенове отидоха в пъб рано в Лийдс, докато се подготвяха да гледат днешния мач срещу Дания

Десетки хиляди фенове на Англия се втурнаха във Франкфурт Арена в четвъртък за втория групов мач на Англия

Фенове на Англия в Лийдс днес преди груповата фаза на Евро 2024 мач срещу Дания

Феновете се събират за мача на Англия срещу Дания в Boxpark Croydon в Лондон днес

Лаура Селия Валк беше забележимо отсъствие, когато Белингам отбеляза победния гол в първия мач на Англия срещу Сърбия в неделя.

Докато WAGs се събраха, за да подкрепят своите партньори, холандската красавица беше, според нейния акаунт в Instagram, наслаждавайки се на бляскаво пътуване до Париж – на около 280 мили от мача в Гелзенкирхен, Германия.

В навечерието на сблъсъка на Англия с Дания, във Франкфурт, Лора все още беше в града на любовта без Белингам.

The Mail разкри мистерията около техния „роман“ в сряда и те не изобщо не изглежда да имаш връзка.

Вместо това седмиците на слухове бяха предизвикани от рекламен трик, организиран от опортюнистичен ръководител в базираната в Манчестър компания за облекло Pretty Little Thing, където г-жа Валк е модел .

В подробности, за които се смята, че са изтекли от фирмата до редовен вестник, г-жа Валк, 25, се казва, че е „напълно поразена“ и е прекарала време в дома си в испанския град, където играе за Реал Мадрид.

Въпреки че никоя от страните не е коментирала съобщенията за връзка, два месеца след г-жа Валк фотосесия двойката все още не е виждана заедно и има твърдения, че Белингам все още е в ексклузивното приложение за запознанства Raya.

Източник, близък до Pretty Little Thing каза, че когато шефовете чули, че познава Джуд, служител на компанията се свързал с вестника.

Източник: dailymail.co.uk